ZGŁOŚ SIĘ NA MŁODZIEŻOWE WARSZTATY REPORTAŻU!

ZGŁOŚ SIĘ NA MŁODZIEŻOWE WARSZTATY REPORTAŻU!

Chcesz zrealizować krótkometrażowy reportaż telewizyjny poświęcony historii i współczesności Warszawy? Masz nie więcej niż 24 lata? Zgłoś się na 4. Młodzieżowe Warsztaty Reportażu, na których pod okiem doświadczonych filmowców i dziennikarzy rozwiniesz swoje zainteresowania filmowe. Zajęcia już od 26 października 2019 r. w warszawskiej Pracowni A35. 

Stowarzyszenie FILMFORUM zaprasza na Młodzieżowe Warsztaty Reportażu. Zajęcia odbywać się będą w weekendy, od 26 października do 24 listopada 2019 roku w Warszawie. Przeznaczone są dla osób w wieku od 16 do 24 lat. Celem projektu jest poznanie i praktyczne doświadczenie wszystkich etapów procesu produkcji reportażu telewizyjnego – od budowania koncepcji, zbierania dokumentacji i pisania scenariusza, po zdjęcia, montaż, emisję i promocję. Kurs został podzielony na dwa etapy. Pierwszy to wykłady oraz ćwiczenia otwarte, drugi – praktyczna realizacja krótkich form reportażowych.

Wspólnie z zespołem doświadczonych ekspertów współpracujących z naszym stowarzyszeniem zapraszamy młodych ludzi, którzy chcą poznać tajniki sztuki reportażu. Warszawa i jej historia to kopalnia pomysłów, inspiracji i nieoczywistych skojarzeń dla młodych reportażystów – mówi Maciej Dominiak, dyrektor FILMFORUM.

Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne. Aby się zgłosić, należy wypełnić formularz :

Projekt jest współfinansowany przez Miasto Stołeczne Warszawa.