AUDIOWIZJE – Warsztaty Kreacji Audiowizualnej

AUDIOWIZJE – Warsztaty Kreacji Audiowizualnej

Warszawski projekt AUDIOWIZJE stanowi cykl działań z zakresu edukacji audiowizualnej, którego celem jest podkreślenie roli warstwy dźwiękowej w filmie – często niesłusznie niedocenianej zarówno w edukacji, jak i w procesie tworzenia filmu.

Ideą projektu jest zainicjowanie interdyscyplinarnej dyskusji o roli dźwięków w życiu człowieka i rozpowszechnienie idei wykorzystywania przekazu audialnego w różnych dziedzinach sztuki. W ramach projektu odbędą się wykłady oraz warsztaty, podczas których uczestnicy będą zdobywać wiedzę specjalistyczną z zakresu produkcji filmu, realizacji dźwięku, rejestracji terenowej dźwięków i poszukiwania środków wyrazu poprzez warstwę audialną.

***

Organizatorem wydarzenia jest FILMFORUM.

Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Stołecznego Warszawy.

Partnerami projektu są: Fundacja Shalom, Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Kulturalnych Stacja Muranów, Fundacja LEGALNA KULTURA i Warsaw Soundscape Project.AKTUALNOŚCI:

Porozmawiajmy o dźwięku w filmie - ruszają AUDIOWIZJE - Warsztaty Kreacji Audiowizualnej Już w październiku ruszają pierwsze otwarte wykłady warszawskiego projektu AUDIOWIZJE, stanowiącego cykl działań z zakresu edukacji audiowizualnej. Jego celem będzie podkreślenie roli warstwy dźwiękowej w filmie - często niesłusznie niedocenianej zarówno w edukacji, jak i w procesie tworzenia filmu. Będzie to ...
Czytaj Dalej
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY ...
Czytaj Dalej